MENU GŁÓWNE

DZIAŁY

WSPIERAJĄ NAS

AKTUALNOŚCI


XVI Film Video Foto 2013


21 marca 2013 r. rozpocznie się 16. edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video - FILM VIDEO FOTO w Łodzi. W trakcie trzech dni najwięksi światowi producenci zaprezentują swoje premiery produktowe w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy alei Politechniki 2 w Łodzi. Zakres targów zostanie poszerzony o sprzęt do nagrywania i obróbki dźwięku.

W dniach 21 - 23 marca 2013 r. odbędą się jedyne w Polsce targi sprzętu fotograficznego, filmowego, audio i video FILM VIDEO FOTO. Targi FILM VIDEO FOTO od wielu lat są najważniejszym i największym wydarzeniem branżowym w Polsce, a także wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej. Co roku na targach w Łodzi wystawcy prezentują m.in.: sprzęt i akcesoria fotograficzne, video i filmowe oraz najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu grafiki komputerowej i cyfrowej obróbki obrazu. Cykliczne spotkania w Łodzi to niepowtarzalna okazja do śledzenia najnowszych trendów, doskonałe miejsce na spotkania przedstawicieli branży z odbiorcami ich produktów i usług, możliwość nawiązania i podtrzymania korzystnych kontaktów. Wizyta na targach to znakomita okazja do poznania szerokiej oferty najnowszego sprzętu i akcesoriów foto, video i filmowych. Targi FILM VIDEO FOTO to także bogaty cykl warsztatów, seminariów, prezentacji, spotkań i wystaw fotograficznych. Ponad 150 wystawców i ponad 14 000 zwiedzających to potwierdzenie rangi i znaczenia targów dla branży i pasjonatów sztuki obrazowania w Polsce.

Rynek fotograficzny i filmowy nieustannie ewoluuje i przenika się. Pojawiają się coraz nowocześniejsze aparaty, które zastępują kamery i spełniają ich rolę. Nakręcenie profesjonalnego filmu jest w zasięgu większości użytkowników sprzętu fotograficznego. W ubiegłym roku zakres targów został poszerzony o postprodukcję obrazu. W tym roku wzbogacony zostanie o sprzęt i programy do nagrywania i obróbki dźwięku - będzie to doskonałe uzupełnienie dotychczasowej oferty targowej, a dla odbiorców - możliwość poznania szerokiego spektrum sprzętu i usług w jednym miejscu i czasie.

Nowością targów będzie również Konkurs o Medal Targów FVF za album - fotoksiążkę - ramkę i oprawę. Od lat jest to znaczący fragment rynku, kompleksowo reprezentowany na targach. Pragniemy aby najlepsze i najnowocześniejsze produkty z tej właśnie dziedziny zostały na targach należycie docenione, ocenione i uhonorowane. Producenci sprzętu fotograficznego i video mogą natomiast wziąć udział w kolejnej już edycji Konkursu o Medal Targów FVF za najlepszy produkt i usługę prezentowane na targach.

źródło:
Michał Dąbrowski
www.mtl.lodz.pl/fvf

PRZYKŁADY

Elewacja zabytkowej kamienicy w Poznaniu na podstawie skanowania 3D

Przekrój fortyfikacji w Gdańsku sporządzony dzięki skanowaniu 3D

Lampa naftowa Jupiter

Archiwizacja 3D Fortyfikacji w Gdańsku
AKTUALNOŚCI | FUNDACJA | STATUT I ZARZĄD | SŁOWNIK | STANDARDY | FUNDUSZE I PROJEKTY | KONTAKT